moderní zahrada

… moderní design může přinést nečekanou harmonii, vtip a osvěžení …

Moderní zahrada odráží nejnovější designové trendy v zahradní architektuře. Je odrazem osobnosti jejího majitele a moderní architektury rodinných domů. V jejich okolí se rozvine do kvalitních trávníků s měkkými terénními modelacemi, soliterními stromy a vícekmennými dřevinami.

Krásu moderní zahrady doplní divoké záhony trvalek a trav v objetí vícedruhových živých plotů a jarním pozdravem cibulovin v trávníku, sedací kostky a trámy, moderní altány a dřevěné paluby. Večerní náladové osvětlení fontán a koupacích jezírek.

To vše tvoří dnešní designovou zahradu.

přírodní zahrada

… stačí jen nechat přírodu vstoupit do našich zahrad …

Umožňuje nám žít v souladu s okolím. Přírodní zahrada odráží tvář okolní krajiny a harmonicky se s ní propojuje. Zahrada s jedlými trávníky, květnatými loukami, ovocnými stromy a keři s vysečenými pěšinami a babiččiným trvalkovým záhonem. Zahrada pro milovníky přírody, s kamennými chodníčky, dřevěnými ploty a druhově pestrými biotopy.

Protože chceme naučit naše děti ohleduplnosti vůči životnímu prostředí, navrhujeme a realizujeme také přírodní zahrady mateřských škol. Jsou plné přírodních herních prvků z kamene a dřeva. Umísťujeme do nich vrbové stavby, teepee a tunely, hmyzí hotely, kompostéry, dendrofony, průlezky z klád a špalků.

rodinná zahrada

… zahrada pro děti, babičku, psa i kočku …

Je mnoho typů domků a jejich obyvatel. Každý má svůj sen, svou touhu, své přání. Ve své zahradě hledá svou oázu klidu a pohody.

Snažíme se poznat vaše přání a vyjádřit je co nejlépe ve vaší zahradě. Vznikají tak zahrady pro děti, kamenné zahrady, vodní zahrady, japonské zahrady, vesnické zahrady.

 

zahradní stavby

… sladíme vše dohromady …

Ve spolupráci s odborníky realizujeme klasické i originální stavby drobné zahradní architektury.

Dodáváme vysoce kvalitní a designově propracovaný zahradní nábytek, parkový mobiliář a zahradní osvětlení.

 

zahradní koupací jezírka

… voda, to je život v zahradě – pro lidi, zvířata i rostliny …

Vodní plocha ke koupání navždy promění vaši zahradu v živý organismus se zurčící vodou, třpytící se vodní hladinou, zpěvem ptáků a třepetáním barevných křídel motýlů.

Požitek z koupání v přírodě blízkém jezírku bude pro vás nejpříjemnějším osvěžením po náročném dni a pro děti hlavní herní atrakcí v letním i zimním období.